1 клас ... перші уроки англ

23
УРОК № 6 Тема: Моя школа. My School Підтема: Виконування наказів. Буква А а, B b Мета: 1.Практична. Практикувати вживання у мовленні учнів нових лексичних одиниць, ввести літери алфавіту А а, B b. Вчити учнів виконувати накази англійською мовою; формувати вміння працювати з підручником і прописами. 2. Розвиваюча. Розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів. 3. Виховна. Виховувати повагу до однокласників при виконанні наказів. 4. Освітня. Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови. Тип уроку: комбінований Мовний матеріал: Close (open) your book. Sit down. Ant. Bear. Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображенням літер, плакат, CD-програвач, шкільні речі. Хід уроку І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. Привітання( пісня CD№9). Мовна зарядка – гра « Скринька». Учень виймає зі скриньки той предмет, який називає вчитель. ІІ. Основна частина уроку.

Transcript of 1 клас ... перші уроки англ

УРОК № 6

Тема: Моя школа. My School

Підтема: Виконування наказів. Буква А а, B b

Мета: 1.Практична.

Практикувати вживання у мовленні учнів нових лексичниходиниць, ввести літери алфавіту А а, B b. Вчити учніввиконувати накази англійською мовою; формувати вмінняпрацювати з підручником і прописами.

2. Розвиваюча.

Розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів.

3. Виховна.

Виховувати повагу до однокласників при виконанні наказів.

4. Освітня.

Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

Тип уроку: комбінований

Мовний матеріал: Close (open) your book. Sit down. Ant. Bear.

Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображеннямлітер, плакат, CD-програвач, шкільні речі.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання( пісня CD№9). Мовна зарядка – гра « Скринька».Учень виймає зі скриньки той предмет, який називаєвчитель.

ІІ. Основна частина уроку.

1.Аудіювання діалогу з опорою на малюнок – плакат. CD18 прослухати і повторити( стор. 16).

2.Виконування наказів в режимі: T – P, P1 – P2.3.Введення літер алфавіту A a, B b.

- Вказуй і співай, с.17, CD № 18. Учні слухають пісню,вчитель називає літеру та пояснює зміст пісні рідноюмовою. Вказується літера та тварина з пісні. Використанняфлеш – карток. Наводяться приклади того, на які українськілітери схожі англійські літери A a, B b.- Промовляння літер вголос вчителем разом із дітьми.

Демонстрація написання літер на дошці. Обведення літерпальцем в підручнику.учнями. 4.Робота в прописах (стор. 2-3).

Ознайомлення з новими словами вгорі прописeй : ant,apple, bear, box. Промовляння слів. Прописування літер( 1та 2 рядки), виконання завдання – обведи літери A a, B b,наведи літери A a, B b.

5.Закріплення вивчених лексичних одиниць.Гра на відновлення слів в пам’яті: на дошці флеш – карткиз новими словами, учні запам’ятовують їх, закривають очі,вчитель убирає одну з карток і діти вгадують саме якої невистачає. ІІІ. Заключна частина уроку.Підведення підсумків уроку, учні повідомляють про те, якібукви і слова вони дізналися на уроці і що їм требазапам’ятати.Вчитель дає команду учням: Stand up!Учні співають: CD № 11 – пісня « Goodbye».

УРОК №13Тема: Моя сім’я.Підтема: Члени родини. Букви I i, J j.

Мета: 1.Практична.

Практикувати вживання у мовленні учнів раніше засвоєнихлексичних одиниць, ввести літери алфавіту I i, J j. Вчитиучнів представляти членів своєї родини. Формувати первиннеуявлення про звукову систему англійської мови.

2. Розвиваюча.

Розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів.

3. Виховна.Виховувати почуття поваги до членів своєї родини.

4. Освітня.

Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримуватиінтерес до іноземної мови.

Тип уроку: комбінований.Мовний матеріал: mother, grandmother, father, grandfather,uncle, brother, sister, I love…Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображеннямлітер, плакат, CD-програвач, фотокартки сім’ї учнів.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання( пісня CD№9).Фонетична зарядка – гра: учні об’єднуються у 3 групи і

повторюють по черзі раніше засвоєні лексичні одиниці, атакож вивчені пісні з літерами алфавіту.

ІІ. Основна частина уроку.

1.Представлення нових літер алфавіту: I i, J j. стор.30.

Вказуй і співай, с.30, CD № 35. Учні слухають пісню,вчитель називає літеру та пояснює зміст пісні рідноюмовою. Вказується літера та тварина з пісні. Використанняфлеш – карток. Наводяться приклади того, чи існують схожіукраїнські літери.

2.Встановлення відповідності між назвами тварин талітерами, на які починаються слова.( впр. 3, стор.31).

Учні розглядують малюнки, називають тварин, яких вонибачать. Далі діти з’єднують літери англійського алфавітуіз зображенням тварин відповідно перших літер у їх назвах.

3.Робота в прописах (стор. 10 - 11).

Ознайомлення з новими словами вгорі прописeй : iguana ,icecream, jaguar, juice. Промовляння слів. Прописуваннялітер( 1 та 3 рядки), виконання завдання – обведиправильну літеру, з’єднай велику літеру з маленькою.

4.Робота з фотокартками сім’ї дітей.

Учні називають членів своєї родини: This is my mother,grandmother, father, grandfather, uncle, brother, sister.Вживається в мовленні фраза I love…

5.Вивчення пісні на стор. 31, CD № 36.

Учні слухають пісню і повторюють декілька разів, вказуючина членів своєї родини на фотокартках.Закріплення вивчених лексичних одиниць грою: « Відгадайхто на фотокартках.ІІІ. Заключна частина уроку.Підведення підсумків уроку, учні повідомляють про те, якібукви і слова вони дізналися на уроці і що їм требазапам’ятати.Вчитель дає команду учням: Stand up!Учні співають: CD № 11 – пісня « Goodbye».

УРОК № 18

Тема: Мої іграшкиПідтема: Рахунок до п’яти. Букви M m, N n.

Мета: 1.Практична.

Ввести нові лексичні одиниці з теми «Мої іграшки»,представити літери алфавіту M m, N n; формувати в учніввміння працювати з підручником і в прописах.

2. Розвиваюча.

Стимулювати вимовну готовність учнів, розвивати їх слуховукороткочасну пам'ять.

3. Виховна.Виховувати повагу до своїх речей, акуратність у їхкористуванні.

4. Освітня.

Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

Тип уроку: комбінований

Мовний матеріал: Listen. Point. Repeat. I have got one/two/ three/ four/ five…Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображеннямлітер, плакати, CD-програвач.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання( пісня CD№9).

Фонетична і мовленнєва зарядка: знайди пару. Учнірозподіляються на групи, одна група отримує літери, а іншакартки із зображенням слів, які починаються на ці літери.Учні презентують хором свою пару.ІІ. Основна частина уроку.

1.Представлення нових лексичних одиниць. Використанняметоду Brainstorming (стор. 42, впр. 1).

На дошці пишеться слово TOYS і учні пригадують ранішевивчені слова за цією темою, показують картки згідно теми,Повторення хором назв іграшок.

2.Прослуховування нових слів: за вчителем, а потім заCD № 46. Учні вказують на малюнки в підручнику.

3.Введення граматичного матеріалу з опорою на CD № 47.Впр.2, стор. 42. Учні прослуховують запис диску, слідкуючиза підручником і показуючи малюнки.Промовляння цифр (1 – 5) з опорою на флеш – картки. Учніпропонують свої власні приклади про те, які іграшки в нихє, вживаючи числа: I have got one/ two/ three/ four/ fivedolls.

4.Представлення нових літер алфавіту: M m, N n ( стор.43).

Вказуй і співай, с.43, CD № 48. Учні слухають пісню,вчитель називає літеру та пояснює зміст пісні рідноюмовою. Вказується літера та малюнок з пісні. Використанняфлеш – карток. Наводяться приклади того, чи існують схожіукраїнські літери.

5.Робота в прописах (стор. 14 - 15).Ознайомлення з новими словами вгорі прописeй : monkey,mouse, nose, nut. Промовляння слів. Прописування літер( 1та 3 рядки). Виконання завдань: Закресли зайву літеру.Відгадай і запиши літери.

6.Створення АВС постера.

Учні розподіляються на групи, отримують літеру, вчительназиває слова, а учні шукають букву, на яку починаєтьсядане слово й показують її та виносять до дошки.ІІІ. Заключна частина уроку.Підведення підсумків уроку, учні повідомляють про те, якібукви і слова вони дізналися на уроці і що їм требазапам’ятати.Вчитель дає команду учням: Stand up!Учні співають: CD № 11 – пісня « Goodbye».

УРОК № 20

Тема: Мої іграшки.

Підтема: Кольори. Розвиток діалогічного мовлення. Букви Qq, R r.

Мета: 1.Практична.

Практикувати застосування в мовленні лексичних одиниць зтеми «Мої іграшки», «Кольори», вчити їх застосовувати условосполученнях з раніше вивченою лексикою; представитилітери алфавіту Q q, R r; формувати первинне уявлення прозвукову систему англійської мови.

2. Розвиваюча.

Стимулювати пізнавально – комунікативну мотивацію;розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів.

3. Виховна.

Виховувати доброзичливість та допитливість учнів.

4. Освітня.

Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

Тип уроку: комбінований

Мовний матеріал: Listen. Point. Repeat. I have got…,Whatis this?, It is…, Is it..?Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображеннямлітер, кольорів плакати, CD-програвач.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання( пісня CD№9).Фонетична і мовленнєва зарядка. Відгадування кольорів –учні загадують кольори, а вчитель їх відгадує, потім тесаме роблять учні один з одним. Вживається фраза Is it..?Yes, it is. No, it is not.ІІ. Основна частина уроку.

1.Представлення нових лексичних одиниць з теми«Кольори».

Первинна демонстрація вчителем.

Впр. 2, стор.46. CD №54 – прослуховування і повтореннянових кольорів: black, white, brown. Для повтореннякольорів CD№ 49.

Промовляння усіх кольорів. Демонстрація на малюнках.

2.Розвиток мовленнєвих навичок.

Вчитель пропонує дітям розказати про те що в них є і якогокольору, використовуючи фразу I have got і відповідаючи напитання What have you?

3.Представлення нових літер алфавіту Q q, R r.Впр. 3, стор. 47. Вказуй і співай, с.47, CD № 55. Учніслухають пісню, вчитель називає літеру та пояснює змістпісні рідною мовою. Вказується літера та малюнок з пісні.Використання флеш – карток. Наводяться приклади того, чиіснують схожі українські літери.

4.Робота в прописах (стор. 18 - 19).Ознайомлення з новими словами вгорі прописeй: queen,quilt, rabbit, rhino. Промовляння слів. Прописуваннялітер( 1 та 2 рядки). Виконання завдань: запиши літери валфавітному порядку, допиши літери.

5.Повторення літер англійського алфавіту.Прослуховування пісні The ABC song – CD №56. Учні вказуютьна літери в підручнику та на постері.ІІІ. Заключна частина уроку.Підведення підсумків уроку, учні повідомляють про те, якібукви і слова вони дізналися на уроці і що їм требазапам’ятати для наступного уроку.Вчитель дає команду учням: Stand up!Учні співають: CD № 11 – пісня « Goodbye».

УРОК № 19

Тема: Мої іграшки.

Підтема: Кольори. Букви О о, Р р.

Мета: 1.Практична.

Ввести нові лексичні одиниці з теми «Кольори», вчити їхзастосовувати у словосполученнях з раніше вивченоюлексикою; представити літери алфавіту О о, Р р. формуватипервинне уявлення про звукову систему англійської мови.

2. Розвиваюча.

Стимулювати пізнавально – комунікативну мотивацію;розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів.

3. Виховна.

Виховувати доброзичливість та допитливість учнів.

4. Освітня.

Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

Тип уроку: комбінований

Lots of colours. For me and you. I have got.Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображеннямлітер, кольорів плакати, CD-програвач, кольорові олівці.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання( пісня CD№9).Фонетична і мовленнєва зарядка. Гра з малюнками: за першоюлітерою вгадати слово і дібрати відповідні пари.ІІ. Основна частина уроку.

1.Представлення нових лексичних одиниць з теми«Кольори».

Первинна демонстрація вчителем. Впр.1,стор. 44.

CD№ 49 – Вказуй і повторюй: blue, green, yellow, red.2.Опрацювання нових лексичних одиниць з теми «Кольори».

Наведення власних прикладів. Відгадування кольорів.3.Аудіювання діалогу з опорою на малюнок.

CD№ 50. Впр.2, стор. 44.4.Вивчення вірша з новими лексичними одиницями. CD№ 51.

Впр.3,стор. 44.Представлення нових літер алфавіту О о, Р р.Впр.4, стор. 45. Вказуй і співай, с.45, CD № 52. Учніслухають пісню, вчитель називає літеру та пояснює змістпісні рідною мовою. Вказується літера та малюнок з пісні.Використання флеш – карток. Наводяться приклади того, чиіснують схожі українські літери.

5.Робота в прописах (стор. 16 – 17).Ознайомлення з новими словами вгорі прописeй: queen,quilt, rabbit, rhino. Промовляння слів. Прописування

літер( 1 та 2 рядки). Виконання завдань: обведи вивченілітери, обведи правильну літеру.

6.Повторення літер англійського алфавіту.Прослуховування пісні The ABC song – CD №56. Учні вказуютьна літери в підручнику та на постері.ІІІ. Заключна частина уроку.Підведення підсумків уроку, учні повідомляють про те, якібукви і слова вони дізналися на уроці і що їм требазапам’ятати для наступного уроку.Вчитель дає команду учням: Stand up!Учні співають: CD № 11 – пісня « Goodbye».

УРОК № 17

Тема: Мої іграшки.

Підтема: Структура I have got…Мпожина іменника.

Мета: 1.Практична.

Віести нові лексичні одиниці з теми «Мої іграшки.»,вчитиїх застосовувати у словосполученнях з числівниками,формувати вміння учнів брати участь у мовленнєвійвзаємодії з партнерами по комунікації в групах.

2. Розвиваюча.

Стимулювати пізнавально – комунікативну мотивацію;розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів.

3. Виховна.

Формувати позитивні риси характеру: готовність до добрихвчинків.

4. Освітня.

Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

Тип уроку: мовний.Мовний матеріал: I/you have got...Обладнання: підручник, прописи, флеш-картки із зображенняммалюнків, чисел, плакати, CD-програвач,

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

Привітання( пісня CD№9).Фонетична і мовленнєва зарядка. По групах учні називаютьбукви в алфавітному порядку.ІІ. Основна частина уроку.Представлення нових лексичних одиниць

ІІ. Основна частина уроку.1.Представлення нових лексичних одиниць. Використання

методу Brainstorming (стор. 40, впр. 1).На дошці пишеться слово TOYS і учні пригадують ранішевивчені слова за цією темою, показують картки згідно теми,Повторення хором назв іграшок.

2.Прослуховування нових слів: за вчителем, а потім заCD № 43. Учні вказують на малюнки в підручникустор.40.

3.Введення граматичного матеріалу з опорою на CD № 44.Впр.2, стор. 40. Учні прослуховують запис диску, слідкуючиза підручником і показуючи малюнки, називають числа 1, 2,3. Наведення власних слів.

4.Робота за малюнком – постером (впр.3,ст.41) 5.Аудіювання діалогу з опорою на малюнок ( впр. 4, ст.

41).ІІІ. Заключна частина уроку.Підведення підсумків уроку, учні повідомляють про те, якібукви і слова вони дізналися на уроці і що їм требазапам’ятати для наступного уроку.

Вчитель дає команду учням: Stand up!Учні співають: CD № 11 – пісня « Goodbye».

Самоаналіз уроку №6 з англійської мови в І класі

1.Загальні відомості про урок- І клас;- 21учень за списком;- тема уроку: «Моя школа. Виконування наказів. Буква A a,B b».

- мета: Практична:Практикувати вживання у мовленні учнів нових лексичних одиниць, ввести літери алфавіту А а, B b. Вчити учнів виконувати накази англійською мовою; формувативміння працювати з підручником і прописами.

Розвиваюча:Розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів.

Виховна: Виховувати повагу до однокласників при виконаннінаказів.

Освітня:Розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

2.Тип і структура уроку- комбінований урок;- пов'язаний з попереднім уроком (повторення лексичниходиниць, фраз);- окремі етапи уроку є послідовними;- урок має свою цілісність та закінченість;3.Зміст уроку- відповідає змісту програми і сучасному рівню науки;- використано наочність, дидактичний матеріал,прослуховування аудіододатку;- на основі раніше вивченого матеріалу досягнено приростузнань учнів;4.Методи і прийоми навчання на уроці- застосовано метод демонстрації навчального матеріалу,пояснення, фонетичний метод, а також прийом гри назакріплення вивчених ЛО;- основні вимоги уроку виконуються завдяки різноманітнимформам роботи учнів, зміни їхньої уваги, створеннясприятливого психологічного клімату під час навчання;- на уроці використано прийоми порівняння(схожістьукраїнських та англійських літер А а, В ), систематизованоподання матеріалу;- розвиток логічного мислення досягається при виконаннізавдань у прописах(№3);- під час уроку вчитель та учні працюють з підручником,прописами, флеш – картками, малюнками, прослуховують аудіододаток з НМК;

- враховано вікові та індивідуальні особливості дітей прискладанні завдань, диференційовано розподіляється роботапри письмових завданнях;- за роботу на уроці учні отримують фішки;- при виконанні домашнього завдання пропонуєтьсяповторення вивченого матеріалу в класі та робота упрописах для розвитку моторики руки;5.Результати уроку- мета уроку досягнута; учні навчилися вживати у мовленнінові ЛО, розуміти та виконувати накази.- урок пройшов згідно навчального плану.

Самоаналіз уроку №13 з англійської мови в І класі

1.Загальні відомості про урок- І клас;- 21 учень за списком;- тема уроку: «Моя сім’я. Члени родини. Букви I i, J j.

- мета: 1.практична: практикувати вживання у мовленні учнів раніше засвоєних лексичних одиниць, ввести літери алфавіту I i, J j. Вчити учнів представляти членів своєї родини. Формувати первинне уявлення про звукову систему англійської мови.

2. розвиваюча: розвивати фонематичний слух учнів, здатність до імітації; розвивати пам’ять,мислення, увагу учнів;

3. виховна: виховувати почуття поваги до членів своєї родини.

4. освітня: розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

2.Тип і структура уроку- комбінований урок;- пов'язаний з попереднім уроком (повторення лексичниходиниць, фраз);

- окремі етапи уроку є послідовними;- урок має свою цілісність та закінченість;3.Зміст уроку- відповідає змісту програми і сучасному рівню науки;- використано наочність, дидактичний матеріал,прослуховування аудіододатку;- на основі раніше вивченого матеріалу досягнено приростузнань учнів;4.Методи і прийоми навчання на уроці- застосовано метод демонстрації навчального матеріалу,пояснення, осмислення ( при описуванні фотокарток)фонетичний метод, а також прийом гри для повтореннявивчених ЛО та літер;- основні вимоги уроку виконуються завдяки різноманітнимформам роботи учнів, зміни їхньої уваги, створеннясприятливого психологічного клімату під час навчання;- на уроці використано прийоми порівняння(схожістьукраїнських та англійських літер І і ), систематизованоподання матеріалу;- розвиток логічного мислення досягається при виконаннізавдань у прописах(№3);- під час уроку вчитель та учні працюють з підручником,прописами, флеш – картками, малюнками, прослуховуютьаудіододаток з НМК;- враховано вікові та індивідуальні особливості дітей прискладанні завдань, диференційовано розподіляється роботапри письмових завданнях;- за роботу на уроці учні отримують фішки;- при виконанні домашнього завдання пропонуєтьсяповторення вивченого матеріалу в класі та робота упрописах для розвитку моторики руки;5.Результати уроку

- мета уроку досягнута; учні навчилися вживати у мовленніраніше засвоєні ЛО, представляти членів своєї родини зафотокартками;- урок пройшов згідно навчального плану.

Самоаналіз уроку №18 з англійської мови в І класі

1.Загальні відомості про урок- І клас;- 22 учня за списком;- тема уроку: « Мої іграшки. Рахунок до п’яти. Букви M m,N n”.

- мета: 1. практична. ввести нові лексичні одиниці з теми «Мої іграшки», представити літери алфавіту M m, N n; формувати в учнів вміння працювати з підручником і в прописах.

2. розвиваюча: стимулювати вимовну готовність учнів, розвивати їх слухову короткочасну пам'ять.

3. виховна: виховувати повагу до своїх речей, акуратністьу їх користуванні.

4. освітня: розширювати кругозір учнів, стимулювати і підтримувати інтерес до іноземної мови.

2.Тип і структура уроку- комбінований урок;- пов'язаний з попереднім уроком (повторення лексичниходиниць, фраз);- окремі етапи уроку є послідовними;- урок має свою цілісність та закінченість;3.Зміст уроку- відповідає змісту програми і сучасному рівню науки;- використано наочність, дидактичний матеріал,прослуховування аудіододатку;- на основі раніше вивченого матеріалу досягнено приростузнань учнів;4.Методи і прийоми навчання на уроці

- застосовано метод демонстрації навчального матеріалу,пояснення, фонетичний метод, а також прийом Brainstormingдля активізації раніше засвоєних ЛО;- основні вимоги уроку виконуються завдяки різноманітнимформам роботи учнів, зміни їхньої уваги, створеннясприятливого психологічної атмосфери під час навчання;- на уроці використано прийоми порівняння(схожістьукраїнських та англійських літер М м ), систематизованоподання матеріалу;- розвиток логічного мислення досягається при виконаннізавдань у прописах(№3) та при виконанні Brainstorming(мозкового штурму).- під час уроку вчитель та учні працюють з підручником,прописами, флеш – картками, малюнками, прослуховуютьаудіододаток з НМК;- враховано вікові та індивідуальні особливості дітей прискладанні завдань, диференційовано розподіляється роботапри письмових завданнях;- за роботу на уроці учні отримують фішки;- при виконанні домашнього завдання пропонуєтьсяповторення вивченого матеріалу в класі та робота упрописах для розвитку моторики руки;5.Результати уроку- мета уроку досягнута; учні навчилися вживати у мовленніраніше засвоєні ЛО, складати власні словосполучення зновими словами, рахувати до п’яти;- урок пройшов згідно навчального плану.